Batman'da faaliyet gösteren Yetimler Vakfı, ihtiyaç sahiplerine yönelik yaptığı yardımlar kapsamında 100 yetim çocuğa kışlık mont desteği sağladı.

Yetimler Vakfı Batman Temsilciliği tarafından yürütülen çocuk giydirme programı çerçevesinde, çocuklar ve aileleri, kendilerine sunulan seçenekler arasından beğendikleri montları seçerek mutlu bir gün geçirdi.

16044179-ef1f-469a-9651-40ee3c3d2101

Yetimler Vakfı Batman Temsilcisi Musab İmir, yaptığı açıklamada, "Yetimler Vakfı olarak Türkiye genelinde ve dünyanın çeşitli bölgelerinde birçok yardım projesine imza atıyoruz. Gıda, kırmızı et, su kuyuları açma ve kurban eti dağıtımı gibi çalışmalarımızla tanınıyoruz. Türkiye'nin dört bir yanında giyim yardımları yaparak ihtiyaç sahiplerine destek oluyoruz." dedi.

"100 Yetim Çocuğa Kışlık Mont Desteği"

İmir, 100 yetim çocuğa kışlık mont yardımında bulunulmasını sağlayan tüm hayırseverlere teşekkür ederek, yardımların devam etmesi çağrısında bulundu:

"Bu kış aylarında yetim çocuklarımızın yüzlerini güldürmek ve hayırseverlerimizi bu güzel işte birlikte görmek amacıyla Batman'da 100 yetim çocuğa kışlık mont yardımında bulunduk. Aileler, istedikleri montları seçip memnuniyetle ayrıldılar. Bu anlamlı çalışmamıza destek olan ve sponsor olan tüm hayırsever kardeşlerimize minnettarız. Bu yardım faaliyetlerimizi sürdürebilmemiz ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşabilmemiz için hayırseverlerimizden destek bekliyoruz."