Bu kapsamda Türkiye genelinde jimnastik branşında derece elde eden Şanlıurfasporcular ve Altın Ayaklar Futbol Okulu Seçmelerinde başarı gösteren gençlerle bir araya gelen Başkan Beyazgül, sporcuları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.
Şanlıurfa, Türkiye'nin en genç nüfusa sahip şehirlerinden biri olmasıyla bilinir ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, "Gençliğe Yatırım Geleceğe Yatırımdır" ilkesi doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Başkan Beyazgül, genç sporculara yönelik desteklerini artırırken aynı zamanda tesis sayısını da artırmaya özen göstermektedir. Türkiye genelinde jimnastik dalında derece elde eden Şanlıurfalı sporcular ve Altın Ayaklar Futbol Okulu Seçmelerinde başarı gösteren sporcularla buluşan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, sporcuları tebrik ederek onlara çeşitli hediyeler sundu.
Başkan Beyazgül, gençlerin başarıya ulaşmaları için kararlılık ve azimle engelleri aşabileceklerini hatırlatarak, Büyükşehir Belediyesi olarak gençlere yönelik desteklerin artarak devam edeceğini vurguladı.(İHA)

AW074932_02

AW074932_05