Ahmedi Köyü meşayih ve uleması (Hamidi Ailesi Şeyhleri) Bölgede kan davaları sonlandırma da ve vatandaşların husumetlerini barıştırma öncü rol oynuyor.
Özaydın, Başkavak (Ahmediye) Hamidi Şeyhlerine, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Özaydın, “Her zaman fikirlerinize ve taleplerinize açığız. İnşallah amaç bütün memlekete hizmet etmektir. Siz değerli Meşayıkleri Hamidi şeyhleri bu bölgenin değerleridir. Şeyhlerimize saygı duyacağız. Bizlere sunacağınız öneriler önemlidir. Memleketimiz için bölgenin kalkınması için neler yapabilirizi sürekli görüşmek durumundayız. Ben çok teşekkür ediyorum. dedi.
Muhabir: Sedat Erdinç