AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Raşit Ocak ve beraberindekiler Arapkent köyünde Şeyh Naci TANRIKULU’yu ziyaret etti.
Şeyh Naci Tanrıkulu, bölgede vatandaşlar arasında yaşanan sorunlarda sulh ve barışa öncülük eden Alim ve seyda olup, islami Eğitim külliyesinde ders vermektedir.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Raşit Ocak ve beraberindekiler daha sonra Üçtepe köyü Kuran kursu ve Eğitim külliyesinde Alim Seyda Ibrahim Durmuş’u ziyaret ederek bir sürü sohbet etti. Fikir alışverişinde bulundu.
Heyet, Ak parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa AYHAN’ın rahatsız olan Dedesi, Bismil İlçesinde Seyyid Molla Mehmet Sait AYHAN’ı evinde ziyaret etti.
Daha sonra AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Raşit Ocak ve beraberindekiler Kooperatif mahallesinde Kuran Kursu ve medrese müderrisi Seyda Molla Muhammed AY’ı ziyaret etti.
Seydalara Teşekkür etti
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Raşit Ocak ve Ak parti İlçe Başkanı Muzaffer Cengiz Özaydın Duaları ve Misafirperverliklerinden ötürü şeyh ve seydalara teşekkür ederiz. Dedi.