Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan müjdeyi vedi. SSK ve BAĞ-KUR başta olmak üzere, memur ve EYT emeklileri de dahil olmak üzere milyonlarca emekliye nefes aldıracak bir finansal destek sağlanacak. İşte detaylar...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan emekliye nefes aldıracak yeni ikramiye müjdesini duyurdu. Uzun süreden beri emekliler ek ödeme fırsatlarını değerlendirmek devlet tarafından sağlanan karşılıksız ödemelerden faydalanmak istiyordu. Emekli maaşlarına ek olarak ödenecek yeni miktar belli oldu. SSK ve bağ-kur emeklisi için Şubat ayı bitmeden 6.000 TL'lik nakit destek var. Emekliler başvuru ile bu ödemeden hemen faydalanabilecek.

Emekliye Nefes Aldıracak Destek 1

Milyonlarca emekli her ne kadar yüksek maaş zammı yapılsa da enflasyon ve hayat pahalılığı karşısında geçim sıkıntısı yaşamaya devam ediyor. Emekli maaşları yüzde 49.25 zamlı yatıyor en düşük emekli maaşı 10.000 TL'ye yükseldi ancak Market raflarından tutunda pazar fiyatlarına kadar her şey aynı oranda yükselmeyi sürdürüyor. Bu durumda emekli vatandaşlar da ciddi anlamda güçlük yaşıyor. Emeklilerin gözü kulağı bankaların sağladığı promosyon desteklerine çevrildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan emekli maaşı alanlar için güzel haberi duyurdu. Yeni anlaşma sağlandı artık daha yüksek promosyon ödenecek.

EMEKLİ MAAŞI ALANLARA 6.000 TL'LİK NAKİT DESTEK ÖDEMESİ

Emekliye Nefes Aldıracak Destek 3

SSK ve BAĞ-KUR emeklisinin yanı sıra memur emeklisine EYT emeklisinin de faydalanacağı kampanya DenizBank’tan geldi. Denizbank emekli maaşı alanlar için 6.000 TL'lik nakit para desteği sağlıyor. Denizbank'ın yeni kampanyası 29 Şubat tarihine kadar geçerli nokta emekliler Bu tarihe kadar mobil bankacılıktan internet bankacılığından ya da şubelerden promosyon başvurusu yapabiliyor. Hatta mobil bankacılık üzerinden başvuru yapanlar için daha yüksek promosyon fırsatı var.

EMEKLİ MAAŞI TAŞIMA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank'tan Emekli promosyonu almak son derece kolay. Emekli maaşınızı taşımak için sadece Denizbank mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemeniz ve yeni müşteri olmak istiyorum seçeneğine tıklamanız yetiyor. Burada bulunan bilgileri doldurduktan sonra maaş taşıma işlemleriniz tamamlanıyor. Denizbank maaş taşıma başvurusu karşılığında alacağınız 6.000 TL'lik promosyon ödemesini 3 iş günü içinde IBAN numarasına yatırıyor.

Emekliye Nefes Aldıracak Destek 2

29 ŞUBAT'A KADAR BAŞVURULAR DEVAM EDECEK

Denizbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre emekliye ek ödeme kampanyasında başvuru işlemleri 29 Şubat tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar başvurusunu tamamlayan Emeklilere promosyon fırsatının yanında birçok ek kampanyada var. Emekli maaşı alanlar DenizBank’tan düşük faizli kredi faizsiz nakit avans ve daha birçok ayrıcalığa sahip olacak. Vakit kaybetmeden emekli maaşımızı taşıyın yüksek promosyon imkanını kaçırmayın.

Kaynak: (Haber Merkezi)