BBP Parti Bismil İlçe Başkanı Ramazan Karatay, Bismil haber gazetesinin 23 Nisan tarihinde öğrenci semazen ile Bismil Kurtuluş camii aynı anda görüntülemesi ile o çekilen fotoğraflar yılın fotoğrafı seçilmelidir. Dedi.
işte o fotoğraflar
İlimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde etkin bir rol üstlenen yerel www.bismilhaber.com.tr özveriyle yerine getirdikleri görevlerini, ülkemizle birlikte şehrimizin de kalkınmasına katkı sağlamaktadır. Bu zor görevi tarafsız, objektif ve basın ahlak kurallarına bağlı bir şekilde yerine getiren yerel basınımızın değerli mensuplarına bu plaketi takdim ediyorum. Diye konuştu.
Plaketi alan Bismil Haber kurucusu Musa Çelebi’de BBP Bismil ilçe başkanına teşekkür etti.