HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Batman Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı, resmi X hesabından yaptığı paylaşımda,

"Bir kare fotoğraf üzerinden fırtına koparılmasına hayret ediyorum. Barışı sağlamak halkımıza olan en büyük borcumuzdur. Bizi değerli kılan da budur, kanaatimce şerefli kılacak da budur. Belediyeymiş, vekillikmiş, başkanlıkmış… eğer biz bu makamlara değer katabiliyorsak anlamlıdır. Makamın ve mevkinin değer kazandırdığı siyasetçinin halkına vereceği bir şey yoktur." ifadelerini kullandı.

Ne Olmuştu?

HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Serkan Ramanlı ile DEM Parti Batman Belediye Eşbaşkan Adayı Mehdi Öztütün, TPAO Batman Petrolspor-Anadolu Üniversitesi maçını tribünde beraber izlediler.

HÜDA-PAR'ın Belediye Başkan adayı Ramanlı ve DEM Parti'nin Belediye Eş Başkan adayı Öztüzün, TPAO Batman Petrol Spor ile Anadolu Üniversitesi arasındaki müsabakayı beraber seyrederek tezahüratlara katıldı.

Yaklaşık 10 bin Batmanlı futbolseverin izlediği maçta DEM Parti ve HÜDA PAR Başkan adayları da karşılaşmanın bir bölümünü yan yana izledi. Aynı zamanda meslektaş olan DEM Parti Eşbaşkan Adayı Mehdi Öztüzün ve HÜDA PAR Başkan adayı Avukat Serkan Ramanlı’nın tribünde maçı izlediği anlar objektiflere yansıdı.

Görüntüler sosyal medyada yankı buldu

Batman Petrolspor taraftarlarının videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Mehdi Öztüzün, galibiyetinden dolayı takımını kutlarken, “Tribünde bize ve Petrolspor’umuza destek olan herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

HÜDA PAR adayı Serkan Ramanlı yaptığı paylaşımda, "Tribünler farklı renkleriyle güzeldirler. Kardeşliğin diğer adıdır tribün. Yarasasıyla, Vikingiyle her rengiyle bizimdir tribünler. Galibiyetler, mağlubiyetler gelir geçer, baki kalan kardeşliğimizdir azizler." ifadelerinde bulundu.

Muhabir: Nurşen Ağar