Diyarbakır’ın Bismil İlçe Belediyesi, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilere ücretsiz servis desteği sunacak.
Belediye ilçede YKS Sınavına girecek öğrenciler için okullara ücretsiz servis hizmeti verecek. Ücretsiz servisler eski belediye durağından hareket edecek.
Şehir dışından gelen öğrencilere barınma desteği
Belediye parkta açacağı YKS standında öğrencilere gerekli tüm hizmeti sunacak.
Belediyeden yapılan açıklamada, ilçe dışından gelecek olan öğrencilere barınma desteğinin de sunulacağı belirtildi.
Muhabir: (Nurşen Ağar)