Karayolları Genel Müdürlüğü'nün yol durumu raporuna göre, TEM Otoyolu'nun Çatalca-Kınalı kesimlerinde altyapı çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaretlerine dikkat etmeleri önem arz ediyor.
Muğla-Denizli devlet yolunun 0-6. kilometrelerinde Denizli istikametindeki üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım, bir bölümde iki yönlü olarak sürdürülüyor.

Aydın-Çeşme ve Çanakkale-Karşıyaka bağlantı yolları, aydınlatma direklerinin montaj çalışmaları sebebiyle 23.00-05.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılacak. Bu kesimde trafik akışı otogar istikametinden sağlanacak.

Ankara Çevre Otoyolu'nun 8-9. kilometrelerindeki Karataş viyadüğünün Çankaya Kavşağı istikametinde genleşme derzi değişimi nedeniyle ulaşım, diğer yönden kontrollü olarak devam edecek.

TAG Otoyolu'nda bulunan "Mersin-Kızkalesi-Taşucu Otoyolu" inşaat çalışmaları sebebiyle bazı bölgelerde trafik akışı kontrol altında sağlanıyor.

Tokat-Sivas yolunun 39-45. kilometrelerinde orta refüj ve tretuvar çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanıyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 20. kilometresindeki şev temizliği ve çelik ağ uygulama çalışmaları sebebiyle bölünmüş yolun Hopa-Sarp istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer yönden iki yönlü olarak sürdürülüyor.

Isparta-Eğirdir yolunun 14. kilometresindeki sanat yapısı çalışmaları sebebiyle Isparta-Eğirdir gidiş istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer yönden iki yönlü olarak devam ediyor.

Çanakkale-Bandırma yolunun 44-46. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki sanat yapıları imalat çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünde iki yönlü olarak sağlanıyor.

Hakkari-Yüksekova yolunun 1-2. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü olarak devam ediyor.

Muhabir: Basri Akaydın