Kurtuluş camii Kent Meydanı'nda halka buluşan gezici mobil yayın aracı, hem Bismillilere tanıtıldı, hem de kitapların satışı yapıldı. Vatandaşlar araçta bulanan kitaplara büyük ilgi gösterdi.
Bismil Müftüsü Dr. Enver Polatoğlu, mobil yayın aracı uygulamasının ilk olarak Bismilli ziyaret etmesini önemsediklerini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Polatoğlu, “Bismil'de din görevlileri olarak kitap okumaya ve okutmaya büyük özen gösteriyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
Vatandaşlarımız Ankara'ya gidip alma fırsatı bulamadıkları kitaplarını Diyanet İşleri Başkanlığı'nın mobil yayın aracı ile temin etme fırsatı buldu. Kitap fiyatlarının cazip olması nedeniyle de vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi.” dedi.