Sur ilçesinde bulunan Dağkapı Meydanı'nda gerçekleşen etkinlikte, Büyükşehir Belediyesi eğitmenleri ve gönüllüler, özel olarak hazırladıkları yemekler, içecekler ve el işi ürünlerini sergilediler. Katılımcılar, bu etkinliği ziyaret ederek destekte bulunabilirler.
Toplanan gelir, Filistin'deki zor zamanlarında yardıma ihtiyacı olanlara yönlendirilecek. Vatandaşlar, 23-24 Şubat tarihlerinde düzenlenen etkinliği ziyaret edebilirler.
Editör: Özgür Ağar