Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Kurban Bayramı hazırlıkları çerçevesinde vatandaşların kabir ziyaretlerini temiz bir ortamda yapmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarda bulundu.
Yeniköy Mezarlığında başlatılan çalışmalara, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı ile Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri de iştirak etti.
Ekipler, mezarlık alanındaki yabani otları biçti, yolları temizleyip yıkadı, çöpleri topladı, atıkları araçlarla çöp alanına sevk etti.
Tüm mezarlıklarda temizlik yapılacak
Ekipler, Yeniköy Mezarlığındaki çalışmalarını tamamladıktan sonra Şehitlik, Mardinkapı, Çiftehavuzlar, Alipınar ve Süryani Kadim Mezarlığında temizlik yapacak.
Muhabir: İrfan Gültekin