Yapı Kredi bankası, emekli promosyonları konusunda güncellemeler yaptı ve Şubat ayına özel olarak hazırlanan kampanyayı duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, bankaya başvuran emeklilere 9000 TL ödeme yapılacak. Bu ödeme emeklilerin maaşlarını Yapı Kredi’ye taşımaları karşılığında gerçekleştirilecek.
 

Banka yetkilileri, emekli promosyonu ödemeleri ile ilgili detaylı bilgi verdi. Emeklilere yapılacak ödemenin detaylarıyla ilgili olarak bankaya başvuruda bulunan emeklilere ayrıntılı bilgi verileceği belirtildi. Ayrıca, emeklilerin bu promosyondan nasıl faydalanabilecekleri ve gerekli şartlar hakkında da detaylı bilgilendirme yapıldı.
 

İŞTE O AÇIKLAMA

9.000 TL’ye Varan Nakit Promosyon Kampanyası

SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 9.000 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir.
Promosyon Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.
Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 500 TL ek nakit ödül ödenir.
Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.

Kaynak: Haber Merkezi

Editör: CM Editör CM Bilişim