Amedspor'un deplasman galibiyeti sonrası X hesabından tebrik mesajı paylaşan AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehmet Galip Ensarioğlu, "Tebrikler Amedspor, Deplasmanda Kastamonu’yu 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalayan Amedspor’umuzun teknik heyetini ve futbolcularını yürekten tebrik ediyor, şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum. Yolun sonu şampiyonluk" dedi.
Tebrikler Amedspor ?♥️
— Galip Ensarioğlu (@GalipEnsarioglu) April 14, 2024
Deplasmanda Kastamonu’yu 1-0 mağlup ederek şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalayan Amedspor’umuzun teknik heyetini ve futbolcularını yürekten tebrik ediyor, şampiyonluk yolunda başarılar diliyorum.??
Yolun sonu şampiyonluk. ⏳? pic.twitter.com/4MU2mTYJPk