• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 59.775

CEP TELEFONU Haberleri

CEP TELEFONU haberleri ve güncel CEP TELEFONU gelişmeleri, CEP TELEFONU ile ilgili tüm video, CEP TELEFONU fotoğrafları ve CEP TELEFONU haberleri Bismil Haber: Diyarbakır Son Dakika Yerel Haberler sitemizde


Diyarbakır

Anız yangınından etkilenen Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı kırsal Köksalan Mahallesi'nde hortum meydana geldi. Hortum, cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Bölge

Batman’da bir otomobile silahla ateş açılması sonucu 3 kişi yaralandı. Silahlı saldırı anı cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

Diyarbakır

Diyarbakır'da meydana gelen silahlı, bıçaklı ve yumruklu kavgada 7 kişi yaralandı. Olay anı cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bölge

Mardin’in Nusaybin ilçesinde meydana gelen hortum, cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bismil

Dünyanın en büyük leylek kolonilerinden birisini barındıran Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde araziye inen onlarca leylek, vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile...

Bismil

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde onlarca domuz ve yavrularından oluşan sürüyü gören vatandaşlar hayrete düştü. O anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Bismil

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde nesli tükenmekte olan boynuzlu baykuş, bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.