• USD 32,89
  • EUR 35,72
  • ALTIN 2.542,09
  • BİST100 11.113
  • BTC 66.250

İLAÇLAMA Haberleri

İLAÇLAMA haberleri ve güncel İLAÇLAMA gelişmeleri, İLAÇLAMA ile ilgili tüm video, İLAÇLAMA fotoğrafları ve İLAÇLAMA haberleri Bismil Haber: Diyarbakır Son Dakika Yerel Haberler sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ilaçlama çalışmalarının aksamaması için 13 kırsal ilçeye 48 araç desteği verdi.

Diyarbakır

Diyarbakır’da Sur İlçesindeki metruk binalarda yılan ve akreplerin çoğaldığı ihbarı üzerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, ilaçlama çalışması yaptı.

Bismil

Bismil’de ilaçlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Eşbaşkanları ilaçlama arabasıyla ilçede ilaçlama yaptı.

Bismil

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, sivrisinek, karasinek ve benzeri haşerelere karşı Bismil ilçesinde ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Silvan ve Kocaköy ilçelerinde haşere popülasyonlarına karşı ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde ilaçlama çalışmalarının bayramda da aralıksız bir şekilde sürdürüldüğünü açıkladı.

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde haşerelere karşı yüzde yüz başarı hedefiyle 3 gün süreyle kapsamlı ilaçlama çalışması başlattı. Hastaların...

Diyarbakır

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ekipleri, 80 araç ve 274 personel ile kent genelinde gündüz ve gece haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Bismil

Bismil Belediyesi, hava sıcaklıklarının artması ile ilçede sivrisinek ve haşerelere karşı ilaçlama çalışmalarını başlattı.

Bölge

Batman'da yanlış aşı yapıldığı iddiasıyla 30 keçisinin telef olduğunu belirten şahıs, diğer keçilerinin de telef olmasından endişe duyduğunu ifade ederek...