Minibüs Haberleri

minibüs haberleri ve güncel minibüs gelişmeleri, minibüs ile ilgili tüm video, minibüs fotoğrafları ve minibüs haberleri Bismil Haber: Diyarbakır Son Dakika Yerel Haberler sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan minibüsün ve hafif ticari aracın karıştığı iki ayrı kazada 26 kişi yaralandı.

Diyarbakır

Diyarbakır Mardin karayolunda kontrolden çıkan et yüklü minibüs, dere yatağına uçtu. Kazada 1'i ağır 5 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Bismil

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinden Sivas’a mevsimlik işlerde çalışmak üzere yola çıkan ailenin minibüsü sabah saatlerinde Şükürlü mevkiinde devrildi. Kazada 7 kişi...

Bismil

Diyarbakır-Bismil-Batman Karayolunda minibüsün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.

Bölge

Gaziantep'te kontrolden çıkan minibüs, önündeki motosiklete çarptıktan sonra kaldırımdaki yayaların arasına daldı. Feci kazada 6 yaşındaki kız çocuğu ile 16...

Bölge

Hafif ticari araç ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i çocuk 2 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

Güncel

Malatya'da, yolcu taşıyan bir minibüsün devrilmesi sonucunda 1'i Ağır olmak üzere toplam 12 kişi yaralandı.

Bölge

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde yolcu taşıyan minibüsle beton mikserinin çarpışması sonucu 8 kişi öldü 11 kişi de yaralandı.

Bölge

Bitlis’te kontrolden çıkan minibüsün kaldırımda yürüyen vatandaşların arasına dalması sonucu 1 kişi yaşamını yitirdi, 2 kişi de yaralandı.

Diyarbakır

Adıyaman’ın Kahta ilçesinde yağmurdan dolayı kayarak yoldan çıkan yolcu minibüsü yan yattı. Meydana gelen kazada 14 kişi yaralandı.

Bismil

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde Batman-Bismil arasında taşımacılık yapan yolcu minibüsü, otomobille çarpıştı.

Diyarbakır

Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesinde otomobil ile minibüsün çarpıştığı kazada 7 kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye sevk edildi.

Güncel

Adana'nın Karaisalı ilçesinde feci bir kaza meydana geldi. Uçuruma devrilen minibüsün yanması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 7'si çocuk 18...

Diyarbakır

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir ilçesinde minibüs ile otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı. Kaza sonrasında taraflar arasında gerginlik yaşandı.

Güncel

Kahramanmaraş'ta Pazarcık-Narlı karayolunda kontrolden çıkan bir servis minibüsü devrildi. Kazada 9 kişi yaralandı.

Bölge

Siirt’in Pervari ilçesinde öğrenci minibüsünü devrilmesi sonucu 1 öğrenci hayatını kaybetti, 6 kişi yaralandı.

Dünya

ABD’de tır ile bir yolcu minibüsünün çarpışması sonucu meydana gelen kazada, 9 kişi öldü, 1 kişi yaralandığı bildirildi.