• USD 32,89
  • EUR 35,72
  • ALTIN 2.542,09
  • BİST100 11.106
  • BTC 66.000

Pamuk Haberleri

pamuk haberleri ve güncel pamuk gelişmeleri, pamuk ile ilgili tüm video, pamuk fotoğrafları ve pamuk haberleri Bismil Haber: Diyarbakır Son Dakika Yerel Haberler sitemizde


Diyarbakır

Diyarbakır Seyhan Makina Jondeere satış pazarlama müdürü Ramazan Uyanık, Yeni Pamuk Hasat makinasını Bismil Kazancı köyünde Metin ve Caner Aydın’a...

Diyarbakır

Diyarbakır’da, 2024 yilinda tarim iscileri tarafindan uygulanacak olan yevmiye ücretleri belli oldu.

Analiz

2024 yılında Preseli Pamuk balya fiyat beklentisi ne olur? Pamuğun önü açık mı? Gibi sorular sorduk.

Diyarbakır

Pamuk, ayçiçeği, soya, aspir ve kanoladan oluşan yağlı tohumlu bitkiler destek ödemelerinin yarın 07 Haziran 2024 tarihi itibarıyla yapılacağını bildirildi.

Bismil

2024 yılında, 740 bin dekar pamuk ekiminin beklendiği Diyarbakır’da sadece Bismil Ovası'nda 392 bin pamuk ekimi yapılmış.

Diyarbakır

Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde pamuk ekimi için hazırlıklarını tamamlayan yetiştiriciler, traktörlere montaladıkları tohumlama makinasıyla ekim faaliyetine başladı.

Bismil

Bazı firmaların pamuk tohum çeşitleri fazladır Arazi yapısına göre firmalar yeni pamuk tohumları ile çiftçilerin hizmetine sunmaktadır.

Bismil

Diyarbakır'da pamukta ekim alanı yaklaşık %20 üzerinde artış gösterdi.

Ekonomi

Büşra Kapan Yeniçağ gazetesi haberine göre, Pamuk piyasasına yapay zekâ ile yön vermeyi hedefleyen cotcast.ai, yüksek doğruluk oranlı tahminleriyle global...

Diyarbakır

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde yıldırım düşmesi sonucu çırçır fabrikasında yangın çıktı. Yangın nedeniyle zararın 10 milyon liraya yakın olduğu öğrenildi.