Ukrayna Haberleri

Ukrayna haberleri ve güncel Ukrayna gelişmeleri, Ukrayna ile ilgili tüm video, Ukrayna fotoğrafları ve Ukrayna haberleri Bismil Haber: Diyarbakır Son Dakika Yerel Haberler sitemizde


Güncel

Rus birlikleri Ukrayna'nın en büyük ikinci kenti Harkov'a ilerleyişlerini sürdürüyor. Rus birlikleri, Harkov'un Vovchansk kasabasına üç yönden saldırdı.

Dünya

Ukrayna'nın başkomutanı Oleksandr Sırski, Rusya ile cephe hattındaki durumun daha da kötüleştiğini belirtti.

Dünya

Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy'e yönelik suikast planı kapsamında 'Rusya'ya ajanlıkla' itham edilen bir kişi Polonya'da tutuklandı.

Diyarbakır

İlk kez 2018 yılında Türkiye'ye gelen ve 2019 yılında Diyarbakır’a düzenlediği turda İslam dininden etkilenerek araştırmaya başlayan tur rehberi Polina...

Güncel

Avrupa Birliği (AB) Konseyi, Ukrayna'ya askeri yardımlar için kullanılan fonun 5 milyar avro artırılmasının onaylandığını açıkladı.

Güncel

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelmek üzere İstanbul'a ulaştı.

Dünya

Ukrayna Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenski, yarın Türkiye'ye resmi bir ziyarette bulunacak.

Ekonomi

Türkiye, 2023 yılında 160 ülke ve 6 serbest bölgeye 1 milyar 465 milyon dolar değerinde un ihraç etti. Türkiye’nin un...

Dünya

Rusya'nın eski devlet başkanı ve güvenlik konseyi başkan yardımcısı Dimitri Medvedev, Ukrayna savaşıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Ukrayna, Rusya'dır" dedi.