31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde yüzde 56.8'le 777 oy alarak yeniden belediye başkanı seçilen HÜDA PAR Kayapınar Belde Belediyesi Başkanı Samir Özhan, Gercüş İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

SALAVATLAR EŞLİĞİNDE KARŞILADI 

Mazbatasını alarak beraberindekilerle belediye binasına gelen Özhan, salavatlar eşliğinde karşılandı.

I M G 4349

Belediyemizi Gazze'deki belediyeyle kardeş belediye ilan ediyoruz"

Gazze zaferini görene kadar Gazze'yi gündemlerinde tutacaklarını vurgulayan Özhan, "Sayın Genel Başkanımızın sahada şöyle bir söylemi vardı; 'Kazandığımız belediyeleri Gazze'deki belediyelerle kardeş belediyeler ilan edeceğiz.' İşte biz de burada HÜDA PAR'ın kazandığı Kayapınar Belde Belediyesini Gazze'deki belediyeyle kardeş belediye ilan ediyoruz." dedi.

Sadece söylem ile değil eylemlerle de Gazze'nin yanında yer aldıklarını ifade eden Özhan, "Allah bizlerden malımızı infak etmemizi istiyor. Biz de burada kardeşlerimle beraber Gazzeli kardeşlerimize 500 bin lira hibe ediyoruz." diye konuştu.

I M G 4346

"Herkese eşit ve adil davrandık"

5 sene önce belediyeyi yüzde 38 oy oranıyla kazandıklarını belirten Özhan, "5 sene zarfında halkımıza hizmet ettik. Hizmette de hiç kusur görmedik. Mümkün mertebe herkese adil bir şekilde davrandık. Beşeriz, elbette bazı kusurlarımız olabilir ama bilerek hiçbir zaman hata işlemedik, işlememeye de özen gösterdik. Rabbime sürekli halkıma hizmetkâr olabilmek için dua ediyorum. Halkımız da bizleri yüzde 56.8 ve 6 meclis üyesiyle bir kez daha seçti. Buradan herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İlkha