HÜDA PAR’lı vekilden DEM Partili vekile teşekkür mesajı

DEM Parti Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu HÜDA PAR Milletvekili Serkan Ramanlı’ya sahip çıktı. HÜDA PAR milletvekili Ramanlı, Dem milletvekiline teşekkür etti. 

2 ay önce Bismil'e gelen, HÜDA PAR Milletvekili Serkan Ramanlı’yı Bismilliler de onu sevmisti . 

HÜDA PAR Sözcüsü Serkan Ramanlı, DEM Parti Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu için sosyal medyada hesabında teşekkür mesajı paylaştı.

Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı, DEM milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu için sosyal medyada hesabında teşekkür mesajı paylaştı. 

DEM PARTİLİ VEKİLDEN HÜDA PAR’LI VEKİLE DESTEK MESAJI

Ulusal bir gazetenin HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı ile ilgili, “Beğenmiyorsan çek git” başlığı atmasına tepki gösteren DEM Parti Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, sosyal medya hesabından bir mesaj yazdı. HÜDA PAR'a sahip çıktı. 

Ömer Faruk Gergirlioğlu paylaşımında, “Bir gazetemiz Av.Serkan Ramanlı’ya ‘Beğenmiyorsan çek git’ demiş. Bir milletvekilinin düşürülmesini hayır derken, diğer milletvekiline çek git demek son derece ahlak dışı son derece yanlış bir tutum. Bugün Serkan Ramanlı’ya çık dersiniz, yanlış başka vekil çıkar, bu yaklaşım doğrular değil” dedi. 

HÜDA PAR’LI VEKİLDEN DEM PARTİLİ VEKİLE TEŞEKKÜR MESAJI

Dem partili Gergerioğlu’nun paylaşımına sevinen HÜDA PAR Batman Milletvekili ve Parti Sözcüsü Serkan Ramanlı, Gergerlioğlu’nun paylaşımını alıntı yaparak, “Sayın vekilim ilkeli duruşunuz ve duyarlılığınız için teşekkür ederim. Basın etiğinden habersiz olan sözde gazeteciler, sizin kullandığınız dilden yani haktan, hakikatten, ahlaktan ve ilkeden anlamazlar. Gerçekten bu sözü söyledi mi diye merak edip araştırmazlar bile. O kutsadıkları tek parti döneminde yapılan yanlışları dile getirdiğinizde sizi hemen Cumhuriyet düşmanı ilan ederler.  Cumhuriyete ihanet edenler, tetikçiliği gazetecilik zannederler. Rantları için haysiyet cellatlığına soyunurlar” diye mesaj paylaştı. 
 

I M G 2118

Serkan Ramanlı x hesabından;

Milletvekili Serkan Ramanlı, Gazeteyi alıntı yaparak, Manşetten vereceğinizi bilseydim size daha yakışıklı çıktığım fotoğraflarımdan gönderirdim.

Beni takibe alın DM’den yollayayım. Bir sonraki yalan haberiniz için lazım olur. Dedi.  

Kaynak: (Haber Merkezi)