TEM Otoyolu: Babaeski-Lüleburgaz kavşakları arasında üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle İstanbul istikametinde bazı kesimler şerit daraltmasına gidilmiş durumda. Ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanıyor.

Aydın-Denizli Otoyolu: 19-22. kilometrelerinde şev kayması sebebiyle Aydın-Denizli istikametinde emniyet şeridi ve sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım orta ve sol şeritlerden devam ediyor.

Aksaray-Ortaköy Yolu: 9-11. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak gerçekleştiriliyor.

Kızılcahamam-Kahramankazan-Ankara Yolu: 30-33. kilometrelerinde banket dışı ilave servis yolu yapım çalışmaları nedeniyle trafik akışına kontrollü izin veriliyor.

Anamur-Aydıncık Yolu: 44-45. kilometrelerinde heyelan önleme çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Alaca-Zile Yolu: 5-12. kilometrelerinde yapım çalışması dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü sürdürülüyor.

Ordu-Ulubey-Gölköy Yolu: 19. kilometresindeki heyelan önleme çalışmaları nedeniyle Ordu istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

Isparta-Antalya Yolu: 32. kilometresindeki sanat yapısı çalışmaları sebebiyle Antalya-Isparta geliş istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım bölünmüş yolun Antalya gidiş istikametinden iki yönlü gerçekleştirilecek.

Trabzon-Maçka Yolu: 1-2. kilometrelerinde üstyapı onarım ve düzenleme çalışması dolayısıyla bölünmüş yolun Trabzon-Maçka istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sürdürülüyor.

Bandırma-Biga Yolu: 42-44. kilometrelerinde kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle bir şerit trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer şeritlerden sağlanıyor.

Editör: Basri Akaydın