Galatasaray kafilesi, yarın akşam saat 21.30’da Fenerbahçe ile karşılaşacakları Süper Kupa final maçı için Şanlıurfa’ya geldi. Uçakla GAP Havalimanı'na inen takımı çok sayıda taraftar karşıladı. Meşale yakıp, tezahüratlarda bulunan taraftarlar, futbolcuları görmek için adeta birbirleriyle yarıştı.
Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda yarın saat 21.30'da oynanacak karşılaşma için özel uçakla GAP Havalimanı'na gelen sarı-kırmızılı kafileyi Şanlıurfa Galatasaray Futbol Okulları hocaları ve öğrencileri karşıladı.
Teknik direktör Okan Burak ve futbolculara çiçek verildi.
Havalimanı çıkışında sarı-kırmızılı taraftarların yoğun ilgi gösterdiği Galatasaray kafilesini taşıyan otobüs, alandan çıkmakta zorlandı.
Taraftarlar meşaleler yakıp tezahüratlar eşliğinde kafileyi kalacağı otele uğurladı. Havalimanına gelen taraftarlar, yüzün üzerinde araçla otobüsün ardından konvoy yaparak takıma eşlik etti.
Taraftarın sevgi gösterisi eşliğinde takım otobüsü ile havalimanından ayrılan futbolcular, konaklayacakları otele geçti.