Diyarbakır’ın Bismil Belediye Eşbaşkanı Güven Tanrıkulu, belediye meclis üyeleri ve DEM Parti ile DEMOKRATİK Bölgeler Partisi Eş Başkanları ile beraber ziyaret turuna çıktı.
Cami inşaatını incelediler
Bismil Belediye Eşbaşkanı Güven Tanrıkulu ve beraberindekiler, yapım çalışmaları yaklaşık 6 yıldır devam eden Kurtuluş Camii inşaatında incelemelerde bulundular.
Çevre esnafa ziyaret
Eşbaşkan Güven Tanrıkulu ve beraberindekiler, ardından da Kurtuluş Camii, belediye çevresi ve Özgürlük bulvarında esnafları ziyaret ettiler. Tanrıkulu, esnafın görüş, istek ve önerilerini dinledi.
Muhabir: (Murat Tanrıkulu)