Elazığ-Maden-Diyarbakır Yolu: Elazığ-Maden-Diyarbakır yolunun 71. kilometresinde yer alan Dicle-2 Köprüsü'ndeki bakım-onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma servis yolundan kontrollü izin veriliyor.

Gümüşova-Kavacık Viyadükleri: TEM Otoyolu'nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerde genleşme derzi onarım çalışmaları devam ediyor. Bu nedenle her gün 22.00-06.00 saatleri arasında viyadüklerde şerit daraltması yapılacak. Dikkatli olun ve güncellemeleri takip edin.

TAG Otoyolu: Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu'nun Bahçe-Nurdağı kavşakları 5-6. kilometrelerinde deprem hasarlarının onarımı nedeniyle Gaziantep istikameti trafiğe kapatıldı. Bu bölgede ulaşım, Adana istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Muğla-Denizli ve Taşköprü-Hanönü-Boyabat Yolları: Muğla-Denizli yolunun 39-44. kilometreleri ile Taşköprü-Hanönü-Boyabat yolunun 3-5. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü trafik sağlanıyor. Dikkatli sürün ve güncellemeleri takip edin.

Mudurnu-Bolu Yolu: Mudurnu-Bolu yolunun 46-48. kilometrelerinde köprü yapım çalışmaları nedeniyle yol trafiğe kapatıldı. Ulaşım, servis yolundan iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanıyor.

Emirdağ-Bolvadin-Çay ve Manavgat-Alanya Yolları: Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. kilometrelerindeki yapım çalışmaları ve Manavgat-Alanya yolunun 6-12. kilometrelerindeki onarım çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi önem taşıyor.

Çekerek-Sorgun Yolu: Çekerek-Sorgun yolunun 34-35. kilometrelerindeki yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım servis yolundan devam ediyor.

Hopa-Borçka-Artvin Yolu: Hopa-Borçka-Artvin yolunun 25-36. kilometrelerindeki üstyapı yenileme çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanıyor.

Editör: Basri Akaydın