Büyükşehir Belediyesi, “Üç Aylar Ruhu” mottosuyla düzenlediği etkinliklerle vatandaşların çeşitli sanatçıları Diyarbakırlılarla buluşturmaya devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği programda Prof. Dr. Mustafa Karataş sohbetiyle Grup Tillo ezgileriyle sahne aldı.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen programda, Mustafa Karataş, iman ve niyet konusunda kalbin mutmain olması üzerine bir sohbet gerçekleştirirken Grup Tillo ise sevilen ezgilerini Diyarbakırlılar için seslendirdi.

Programı ailesiyle birlikte dinlemeye gelen izleyicilerden Derya Büyükgürses, “Grup Tillo’yu ve hocamız Mustafa Karataş’ı dinlemek için geldik. Belediyemize teşekkür ederiz böyle güzel etkinlikler düzenlediği için. Bizim açımızdan iyi oluyor. Böyle etkinliklerin olması çok güzel.” İfadelerini kullandı.

İzleyicilerden Osman Süer, ise “Bir genç olarak böyle programlar bizim için çok önemli. Diyarbakır Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederim. Değerli insanlar geliyor buraya, kaçırmam gelirim. Bugün de geldik. Çok teşekkür ederim. İnşallah her sene böyle programlar düzenlenir.” Dedi.

Kaynak: (Haber Merkezi)